Destek

Türkiye’de yaşayan yabancıların karşılaşabileceği sorunlar dikkate alınarak kendi alanlarında profesyonel iş ortaklarımız ile hizmet sağlamaktayız.

Avukat Desteği

  • Yabancıların gayrimenkul alım ve satım işlemleri
  • Vatandaşlık, çalışma izni ve ikamet izni işlemlerinde itiraz ve süreç takibi
  • Yabancıların tapu işlemleri (şerh koyma ve diğer tüm süreçler)
  • Yabancı miras işlemleri
 

Emlak Hizmeti : Alanlarında güvenilir gayrimenkul uzmanları ile işbirliği yapıyoruz.

Uygun daireleri bulana kadar yabancıların konaklama ile ilgili her talebini değerlendirerek, başından sonuna kadar her adımda yanlarındayız.

  • Kiralık veya satılık ev bulma
  • Okul bulma ve kayıt işlemleri
  • Mobilya ve dekorasyon (mimarlık hizmeti)
  • Elektrik, gaz ve su kayıtları ve hizmetlerinin aylık ödeme takipleri
 

Dil eğitimi hizmeti : yabancılara dil eğitimi veren kendi alanında uzman eğitimcilerle işbirliği içerisinde hizmet vermekteyiz.

Sigorta İşlemleri:  Müşterilerimizin talebi ve olası özel ihtiyaçları doğrultusunda bilinen sigorta kuruluşlarından teklifler almaktayız.

Yabancılar için Sürücü Belgesi :Türkiye’de 6 aydan fazla kalacak yabancıların Türkiye’de araç kullanabilmeleri için sürücü belgelerini Türk Sürücü Belgesine dönüştürmeleri gerekmektedir.  Ofisimiz sürücü belgesi değiştirme işlemleri için hizmet vermektedir.

Çeviri & Noterlik Desteği : Yabancı dil içerikli belgelerin tercüme ve noter onayı işlemleri için hizmet vermekteyiz.  Bazı belgelerin Türkiye’deki ilgili elçilik tarafından onaylanması gerekiyorsa, bunları  iş partnerlerimizle Ankara’daki ilgili Büyükelçilikte de onaylatabiliriz.

Evrak Tasdik Hizmet: Yurt dışına gönderilecek veya Türkiye’de kullanılacak Menşe Şahadetnamesi , vekaletnameler, sözleşmeler, gibi ihale evraklarının iligli konsolosluk ve Dış İşleri Bakanlığı Onayı işlemleri tarafımızca takip edilmektedir. 

Apostil Hizmeti:  Apostil üyesi ülkelerde kullanılmak üzere Türkçe evrakların Apostil işlemleri şirket çalışanlarımızca gerçekleştirilmektedir, yurt dışından Apostil yapılması gereken evraklarla ilgili olarak iş ortaklarımızla hizmet vermekteyiz. 

Şirket Kuruluşu: Çalıştığımız güvenilir mali müşavirler aracılığı ile şirket kuruluşları ve buna bağlı çalışma izni başvuru işlemleri tarafımızca takip edilmektedir.

Apostille & Legalisation of the documents

2023 Work Permit Government Fees & Card Prices

Work Visa

Movie visa (filming Permit)

How to get a visa for Turkey